اقدام پژوهی دبیر هنر با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس هنر علاقه مند کنم؟

دانلود اقدام پژوهی دبیر هنر با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس هنر علاقه مند کنم؟ – فرمت ورد word قابل ویرایش آماده و کامل در ۲۷ صفحه

 

این اقدام پژوهی به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان عزیز میباشد، هم اکنون قسمتی از این اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس هنر علاقه مند کنم؟ را میتوانید مشاهده نمایید :

همانطور که می دانیم هنر می‌تواند ظرفی شایسته برای تمامی افکار، اندیشه‌ها و عقاید باشد.اگر نظام تعلیم و تربیت بیان هنری به خود گیرد موفقیتش بیشتر از هر زمان دیگر خواهد بود و به طور مستقیم در جنبه‌های مختلف اسباب رشد را به انسان‌ها هدیه خواهد داد. کافی است از کارکردهای هنر در مدارس متوسطه اول کمک گرفته و دانش آموزان را با دنیای لذت‌بخش و شادی‌آفرین هنر آشنا ساخته و آموزش‌ها را بر پایه آن استوار نماییم.. توجه به پرورش خلاقیت در دانش آموزان با توجه نیاز روز افزون جامعه ایران اسلامی به خود کفایی کشور روز به روز در نظام آموزشی جای خود را باز می کند و به همین تناسب لازم است توجه به بالا بردن خلاقیت در تربیت دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد. طبق بررسي هايي كه در سال تحصیلی اخیر انجام دادم فهميدم كه دانش آموزان اين مدرسه بيشتر وقت خود را صرف درس هاي پايه مثل رياضي و علوم مي كنند و علاقه چنداني به درس فرهنگ و هنر  از خود نشان نمي دهند.همچنین متوجه شدم هیچگونه خلاقیتی در درس هنر از خود بروز نمی دهند.اینجانب ….. در اقدام پژوهی فوق روش ها و راهکار های علاقه مندی به درس هنر را در دانش آموزان پایه …..بررسی خواهم کرد.

چکیده

مقدمه

بیان مسأله

توصیف وضعیت موجود

تعریف و تبیین واژه هاي کلیدي

تعریف هنر از دیدگاه‌های مختلف

گرد آوري شواهد یک

پیشینه تحقیق

یافته های علمی

تعریف خلاقیت

ويژگيهاي شخصيتي افراد خلاق

نقش دبیر در پرورش خلاقيت

تکنیک خلاقیت

تكنیك اسكمپر SCAMPER

تجزیه و تحلیل

ارائه راه حل موقت

اجرای طرح جدید ونظارت بر آن

گردآوری شواهد دو

ارزیابی نتایج

موانع و محدودیت ها

مشکلات و راهکارهای درس هنر در مقطع متوسطه اول

پیشنهادات

منابع و ماخذ

ضمائم

برای دانلود میتوانید از لینک زیر نیز برای دانلود و خرید اقدام پژوهی دبیر هنر با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس هنر علاقه مند کنم؟ استفاده نمایید.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0