اقدام پژوهی معاون اجرایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به استفاده صحيح از اينترنت ترغيب نمايم؟

دانلود اقدام پژوهی معاون اجرایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به استفاده صحيح از اينترنت ترغيب نمايم؟ – فرمت ورد word قابل ویرایش آماده و کامل در ۲۳ صفحه

 

این اقدام پژوهی به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان عزیز میباشد، هم اکنون قسمتی از این اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به استفاده صحيح از اينترنت ترغيب نمايم؟ را میتوانید مشاهده نمایید :

در هزاره سوم ویژگی بدیهی دنیای امروزی نفوذ اجتناب ناپذیر فناوری و اطلاعات توسط تکنولوژی مورد استفاده در همه جوانب زندگی انسان می باشد همه شاهد تولد و رشد روز افزون دنیای مجازی و شخصیت های سه بعدی هستیم که به طور روزمره در ارتباط با آن امور زندگی را می گذرانیم یکی از عرصه های مهم و پهناوری که میزبان فناوری و دانش نو می باشد آموزش و پرورش است. این واقعیت به صورت امری مقبول و پذیرفته شده در اذهان والدین ، مربیان ، معلمان و مسئولین شکل گرفته که دانش آموزان ما برای رشد و ترقی می بایست با فناوری های روز دنیا همگام شده و گام های بلند و اساسی را برداشته تا بتوانند در عرصه کسب علم و پیشرفت دانش جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند این اقدام پژوهی بدین منظور انجام گرفته که به همه ی مخاطبین این تغییر و تحول بزرگ در آموزش ، گوشزد نماید که فقط فراهم آوردن امکانات تکنولوژیکی جدید نمیتواند مسئولیت ما را در برابر فرزندانمان اتمام بخشد بلکه ما را در آغاز راهی پرفراز و نشیب قرار می دهد که دائم باید در حال یادگیری می باشیم تا بتوانیم پا به پای فرزندانمان در عرصه نوین دانش پیش رفته و آنان را از خطراتی که آرام و بی صدا بر سر راهشان قرار می گیرد آگاه سازیم و نحوه ی صحیح برخورد با دنیای مجازی را با همه ی رنگ های فریبنده اش به آنان آموزش دهیم باید بفهمیم که با وجود جذابیت های فراوان محیطی مانند اینترنت چگونه فرزندانمان را مجاب کنیم که اصول اخلاقی را در همه ی مراحل ترقی و کسب دانش بکار بگیرد . در این اقدام پژوهی سعی بر این است که راهکارهای ترغیب دانش آموزان به استفاده ی صحیح از اینترنت را بیان نموده و نقش وظیفه ی خود دانش آموز ، اولیاء ، معلمان و مسئولین برای رسیدن به این مهم مشخص گردد.

مقدمه
بيان مسئله
اهداف
توصيف وضعيت موجود
پرسشنامه
تجزيه و تحليل داده
مزايا و معايب اينترنت براي نوجوانان
پيشينه پژوهش
ارائه راه حل هاي پيشنهادي
انتخاب راه حل ها بر اساس اولويت اجرا
اعتبار بخشي به راه حل هاي انتخابی
نظارت بر اجراي راه حل ها
پيشنهاد اقدام پژوه
توصيف وضع مطلوب
نتيجه گيری
منابع و ماخذ

برای دانلود میتوانید از لینک زیر نیز برای دانلود و خرید اقدام پژوهی معاون اجرایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به استفاده صحيح از اينترنت ترغيب نمايم؟ استفاده نمایید.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0